Odbojnice przemysłowe

Ich zastosowanie jest niezbędne do ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi elementów infrastruktury wewnętrznej, jak i zewnętrznej, a także do wyznaczania ścieżek komunikacyjnych. Odbojnice zabezpieczają przede wszystkim ściany, narożniki oraz urządzenia i konstrukcje maszyn. Są niezastąpione w halach produkcyjnych, magazynach, a także na krytych parkingach.

Zajmujemy się produkcją solidnych, pokrytych dodatkową warstwą zabezpieczającą odbojnic według indywidualnych zamówień klienta. Proponujemy szeroki zakres kształtów oraz wymiarów idealnie dopasowanych do konkretnego zastosowania. Do ich produkcji wykorzystujemy stal czarną oraz stal kwasoodporną.

Odbojnice słupowe

Stosowane są najczęściej do wyznaczania ścieżek komunikacyjnych dla pieszych na osiedlach, ale nie tylko. Odbojnice słupowe z powodzeniem sprawdzą się również w magazynach, halach produkcyjnych oraz zamkniętych parkingach. Dodatkowo pozwalają zapewnić ochronę ścian przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Odbojnice proste

Ich głównym zadaniem jest zabezpieczenie ścian przed przypadkowym uszkodzeniem przez samochód bądź wózek widłowy. Odbojnice proste stanowią skuteczną barierę przed budynkami, w magazynach, halach produkcyjnych i nie tylko. Ochronią zarówno ściany, jak i inne konstrukcje czy też regały magazynowe.

Odbojnice narożne

Znajdują zastosowanie szczególnie w przypadku miejsc o ograniczonej przestrzeni. Odbojnice narożne chronią ściany, słupy oraz urządzenia przed uszkodzeniami i zabrudzeniami spowodowanymi m.in. przez wózki widłowe czy też samochody. Wykonujemy produkty w szerokim zakresie wymiarów według indywidualnych zamówień klienta.

Odbojnice U

Uważane są za jedne z najlepszych zabezpieczeń ścian, urządzeń, rur i nie tylko. Odbojnice U wyróżnia solidna oraz stabilna konstrukcja oparta na dwóch, trzech lub czterech nogach. Dzięki temu idealnie sprawdzają się w halach magazynowych oraz przemysłowych, a także na powierzchniach parkingowych.

Odbojnice wózkowe

Wykorzystywane są najczęściej do wytyczania ciągów komunikacyjnych, a także pracy wózków widłowych. Oferowane przez nas odbojnice wózkowe znajdują również zastosowanie do ochrony ścian w miejscu składowania palet. Ślusarstwo Caro proponuje wykonanie tego modelu w 3 różnych wersjach do wyboru.

Odbojnice nietypowe

Wysokość od 700 mm, grubość stopy 10 mm oraz średnica 133 mm – te parametry sprawiają, że oferowane przez nas odbojnice nietypowe cechują się znacznie większą wytrzymałością mechaniczną. Dzięki temu sprawdzają się w szczególności w halach przemysłowych oraz w wielopoziomowych parkingach czy podziemnych garażach.

Bariery drogowe

Ich podstawowym zadaniem jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego. Stosowane są przede wszystkim na wiaduktach i w miejscach, gdzie przejechanie poza krawędź jezdni stwarzałoby bezpośrednie zagrożenie kolizją. Bariery drogowe są również niezbędne wszędzie tam, gdzie blisko jezdni znajdują się domy i inne obiekty.

Naprowadzacze kół

Najczęściej używane są do zabezpieczenia ramp przeładunkowych, a także wjazdów czy też różnego rodzaju maszyn. Naprowadzacze kół oferowane przez Ślusarstwo Caro pozwalają kierowcy prawidłowo zadokować samochód, chronią też ściany oraz pojazdy przed kolizjami i uszkodzeniami. Ten typ odbojnic wykonany jest z giętych rur stalowych.

Barierki techniczne

Stosowane są nie tylko do tworzenia ścieżek komunikacyjnych, ale również do ogrodzenia stref niebezpiecznych oraz zabezpieczenia ścian i urządzeń. Barierki techniczne oferowane przez Ślusarstwo Caro wyróżnia solidne wykonanie oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Produkty są dostępne w różnych wymiarach.

Odbojnice wiszące

W przypadku ochrony magazynów, garaży czy też innych miejsc o ograniczeniu co do wysokości wjazdu, sprawdzą się odbojnice wiszące. Zostały one wykonane w żółto-czarnej kolorystyce, dzięki czemu są widoczne nawet z dużej odległości i informują kierowców o ograniczeniu. Produkty są odporne zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i wpływ zmiennych warunków atmosferycznych.

Odbojnice regałowe

Ten specyficzny rodzaj zabezpieczeń chroni regały, a także ściany w magazynach oraz halach produkcyjnych. Odbojnice regałowe zapewniają ochronę przede wszystkim przed przypadkowym uszkodzeniem spowodowanym wózkiem widłowym, maszynami czyszczącymi i nie tylko. Produkty te sprawdzą się również w sklepach.

Odbojnice do latarni

Oświetleniowe słupy oraz hydranty często ulegają uszkodzeniom na skutek zarówno celowych, jak i przypadkowych zderzeń z autem bądź innymi pojazdami. Dla ich ochrony sprawdzą się prezentowane przez nas odbojnice do latarni, które zapewnią solidne zabezpieczenie z każdej strony. Produkty mogą być stosowane zarówno na otwartych, jak i podziemnych parkingach.

Odbojnice nierdzewne sklepowe

Obiekty handlowe są szczególnie narażone na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Eksploatacja przez wiele osób z wózkami każdego dnia i regularne sprzątanie za pomocą maszyn czyszczących może wiązać się z powstaniem zanieczyszczeń i uszkodzeń ścian oraz mebli, a także lodówek i innych urządzeń. Dlatego warto je odpowiednio zabezpieczyć, montując solidne odbojnice nierdzewne sklepowe.

Odbojnice nierdzewne przemysłowe

Sprawdzą się zarówno w magazynach, halach produkcyjnych, jak i hurtowniach czy punktach dystrybucyjnych. Odbojnice nierdzewne przemysłowe zabezpieczą ściany, towar czy maszyny przed uszkodzeniami spowodowanymi pojazdami, wózkami widłowymi i nie tylko. W asortymencie posiadamy szeroki wybór modeli, co pozwoli na ich idealne dopasowanie do konkretnego zastosowania zarówno pod kątem wymiarów, jak i kształtu.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.