Konstrukcje stalowe

Dbamy o to, aby elewacja Twojego budynku – prywatnego lub publicznego – była wyposażona w funkcjonalne i solidne instalacje metalowe. Tworzymy lekkie konstrukcje stalowe, które znajdują szeroki zakres zastosowań w różnych branżach, wśród Klientów detalicznych oraz biznesowych. Powstają one na bazie szkieletu, wykonanego z wysokiej jakości materiałów, charakteryzujących się odpornością na różnorodne warunki zewnętrzne. W codziennej pracy nad produkcją wiat i zadaszeń opieramy się na nowoczesnych technologiach, co pozwala na skręcenie dostarczonych części już we wskazanym miejscu montażu.


Usługi oferowane przez naszą firmę ślusarską

Mamy wieloletnie doświadczenie w obróbce metalowych materiałów – ich przycinaniu, spawaniu i tworzeniu z nich różnorodnych konstrukcji w zależności od potrzeb naszych Klientów. Zależy nam na tym, aby lekkie instalacje nie tylko były praktyczne, ale również nienagannie się prezentowały. Właśnie dlatego wykonujemy projekty, które każdego dnia będą ochraniać Twój samochód, pojazd dostawczy lub posesję od deszczu i promieni słonecznych.

W naszej pracowni wykonujemy:

  • lekkie konstrukcje stalowe według projektu inwestora bądź opracowanego przez nas planu,
  • wiaty wolnostojące obłożone blachą lub płytą warstwową,
  • wiaty i zadaszenia z lexanu.

Wykorzystujemy w tym celu ocynkowane blachy i lexan, a także mocne, stalowe pręty i słupy.


Profesjonalne i solidne wiaty stalowe

Tworzone przez nas lekkie konstrukcje stalowe – wiaty i zadaszenia – są najczęściej wykorzystywane na przestrzeni magazynowej, handlowej, do zakrywania pojazdów. Stosuje się je również na przystankach tramwajowych lub autobusowych dla pasażerów komunikacji miejskiej. Bez względu na to jaki typ konstrukcji jest Ci najbardziej potrzebny, nasza firma zajmie się zaprojektowaniem, stworzeniem i montażem całej instalacji we wskazanym przez Ciebie miejscu. Staramy się, aby nasze produkty były lekkie, a jednocześnie wytrzymałe na różne warunki atmosferyczne – deszcz, wiatr, nawałnice czy intensywne słońce.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.