Odbojnice przemysłowe

Odbojnice Regałowe

Odbojnice regałowe znajdujące się w naszym asortymencie to przede wszystkim szeroki wybór rozmiarów. Wszystkie odbojnice są lekkie i łatwe w montażu, dodatkowo są wykonane z solidnego materiału. Produkty te mają za zadanie zabezpieczać regały średniego i wysokiego składowania, a także ścian w halach przemysłowych. Nasza firma gwarantuje, że odbojnice regałowe wykonane są z dużą dbałością o każdy szczegół, dzięki temu mogą spełnić oczekiwania klientów oraz być wykorzystywane przez długi czas.

Jeżeli posiadają Państwo dodatkowe pytania dotyczące naszej oferty zachęcamy do kontaktu z naszą
firmą.

Poniżej przedstawiamy Państwu odbojnice regałowe i różnych rozmiarach.

Nasz asortyment:

Odbojnica regałowa wys. 400 mm dł. 200 mm

Jednym z produktów dostępnych w naszej ofercie jest odbojnica regałowa o wysokości 400 idługości 200 mm, do ochrony słupów regałów średniego oraz wysokiego składowania.

Odbojnica przemysłowa regałowa 200x200 mm

Proponujemy w ofercie odbojnice przemysłowe do ochrony regałów o szerokości ramion 200x200mm wykończone w kolorze żółtym, lakierowane proszkowo.

Regałowa typ U 200x200x200mm

Posiadamy w asortymencie odbojnice regałowe typu U o wymiarach wewnętrznych 200x200x200mm i wysokości 400 mm do zabezpieczenia słupów regałów w magazynach i obiektach przemysłowych.

Odbojnica z blachy stalowej

Umożliwiamy zamówienie odbojnicy regałowej typu U o dowolnej wysokości i wymiarach wewnętrznych do wyboru. Każda wykonana jest na bazie blachy stalowej.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.