Odbojnice przemysłowe

Odbojnice nierdzewne przemysłowe

W ramach naszej firmy zajmujemy się także produkcją odbojów przemysłowych ze stali nierdzewnej o szerokim zastosowaniu. Nasze konstrukcje sprawdzą się w branży odpowiedzialnej nie tylko za wygląd dróg i autostrad, a przede wszystkim także w zakładach przemysłowych oraz magazynach, w których powinny znaleźć się niezbędne zabezpieczenia w postaci barierek technicznych lub siatek odgrodzeniowych.

Zazwyczaj wybór odpowiedniego rozwiązania jest uzależniony przede wszystkim od tego, gdzie ma być zamontowany oraz jaką rolę ma pełnić. Nie bez znaczenia są również wykorzystywane w danym pomieszczeniu wózki czy pojazdy transportujące (m.in. ich wysokość). Najczęściej produkty tej kategorii są wybierane przez różnego rodzaju zakłady produkcyjne, hurtownie, magazyny czy punkty dystrybucji. Nasze odboje liniowe, nierdzewne sita stalowe czy barierki techniczne wykorzystywane są również w centrach handlowych i supermarketach. Dzięki temu chroni się elementy konstrukcyjne przed zniszczeniem przez wózki sklepowe.

Proponowane przez naszą firmę odbojnice przemysłowe produkujemy z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Materiał ten zapewnia wyjątkową wytrzymałość całej konstrukcji nie tylko na uderzenia, ale także zarysowania, korozję czy działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dlatego też są on dedykowane nie tylko dla zamkniętych pomieszczeń, ale także otwartych przestrzeni.

Z czego wykonane są odbojnice?

  • Odboje wykonane są ze stali kwasoodpornej.

Zakres wykonywanych odbojnic

  • Długości od 0 do 6mb w jednym kawałku wszelkie długości odcinków w tym zakresie sa wykonalne: 0.5, 0.8, 1 m itd.
  • Średnica rur jest dowolna, wykonujemy odboje we wszystkich dostępnych średnicach a także średnicach rur specjalnych.

Nasz asortyment:

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.