Odbojnice przemysłowe

Wytwarzamy nowoczesne odbojnice oraz odboje zabezpieczające ściany, narożniki, maszyny oraz urządzenia przed uszkodzeniami mechanicznymi. Tworzymy konstrukcje o rozmaitej wielkości oraz odmiennych kształtach. Wyroby różnią się parametrami technicznymi, co pozwala na ich zastosowanie w wielu sektorach przemysłowych.

Wykonane przez nas produkty wyróżniają się:

 • czystymi oraz równymi spawami,
 • mocnymi i wytrzymałymi materiałami,
 • starannym wykończeniem powierzchni,
 • trwałością powłoki nawierzchni,
 • estetycznym wyglądem.

Zastosowanie

Produkowane przez nas modele liniowe wykorzystywane są w chłodniach, lodówkach oraz innych urządzeniach sklepowych. Proponowane rozwiązania znajdują także zastosowanie jako ochrona ścian, narożników, maszyn i urządzeń.

Proponujemy także odbojnice przemysłowe zabezpieczające elementy infrastruktury przemysłowej, a także wytyczające ścieżki komunikacyjne. Oferowane przez nas rozwiązania dostępne są w modelach o przekrojach kwadratowych bądź okrągłych i różnej wielkości średnicy.

Z uwagi na różne możliwości zastosowania produkty wykonane są w odmiennych wariantach montażu. Instalacja wykonywana jest przez naszych fachowców przez betonowanie bądź poprzez kotwienie do podłoża za pomocą solidnych, wykonanych ze stali kotew. Pochodzą one jedynie od renomowanych firm, dlatego dają gwarancję trwałego montażu.

Inne dane techniczne

 • Jak wygląda sposób montażu?
 • Montaż odbojników wykonujemy poprzez kotwienie do podłoża za pomocą kotew stalowych renomowanych firm a także poprzez betonowanie.

 • Z jakiego materiału wykonane są oferowane przez nas odbojnice?
 • Odboje wykonane są ze stali czarnej oraz ze stali kwasoodpornej.

 • Czym są pokryte?
 • Odboje mogą być pokrywane w różny sposób: ocynk ogniowy lub malowanie proszkowe wg palety RAL. Dodatkowo malujemy czarne pasy.

 • Zakres wykonywanych odbojnic
 • Długości od 0 do 6mb w jednym kawałku wszelkie długości odcinków w tym zakresie sa wykonalne: 0.5, 0.8, 1 m itd.
  Średnica rur jest dowolna, wykonujemy odboje we wszystkich dostępnych średnicach a także średnicach rur specjalnych.

Proponujemy Państwu artykuły odróżniające się wysoką wytrzymałością i uniwersalnym zastosowaniem.

Rodzaje

Wykonujemy odbojnice przemysłowe dostępne w kilku kategoriach:

Słupowe

Na terenie osiedli, magazynów bądź garaży niezbędne jest zastosowanie odbojnic słupowych, które wyznaczą właściwy ciąg komunikacyjny ora zabezpieczą ściany przed przypadkowym uszkodzeniem.

Liniowe

Tego rodzaju odbojnice można najczęściej spotkać w miejscach publicznych, gdzie powinny one wyróżniać się na tle powierzchni - dlatego modele liniowe oferujemy w wariancie żółtym z czarnym pasem.

Proste i narożne

Odbojnice proste i narożne znajdują zastosowanie przede wszystkim w miejscach o bardzo ograniczonej, wolnej przestrzeni. Mogą to być magazyny, a także zjazdy z wielopoziomowego parkingu lub garażu.

Paletowe

Wózki widłowe powinny przestrzegać obowiązującego ciągu komunikacyjnego, nie uszkadzając żadnego elementu w zakładzie. Ułatwiają to proponowane odbojnice paletowe o podwyższonej trwałości.

Ochronne

Te złożone konstrukcyjnie odbojnice stanowią doskonałą ochronę dla ścian lub regałów przed nawet takimi pojazdami, jak samochody osobowe. W naszej ofercie znajduje się wiele wariantów wymiarowych.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.