Kraty stalowe

Stanowią doskonałe zabezpieczenie i ochronę przed niepożądanymi gośćmi, ale nie tylko. Solidne kraty okienne, drzwiowe, tarasowe oraz balkonowe mogą stanowić również doskonały element dekoracyjny budynku. Ważne, by wybrać takie rozwiązanie, które będzie zachwycać zarówno funkcjonalnością, jak i estetyką.

Ślusarstwo Caro – kraty do okien i antywłamaniowe

Wykonujemy konstrukcje zarówno w wersji standardowej, jak i antywłamaniowej, modele stałe, zdejmowane oraz otwierane. Sprawdzą się one nie tylko w domach jednorodzinnych, ale i mieszkaniach, bankach, urzędach, biurowcach czy też obiektach przemysłowych. Należy pamiętać, że nawet najlepsze rolety nie zastąpią solidnych krat ze stali. Są one wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także na wpływ warunków atmosferycznych. Co więcej, nie tylko uniemożliwiają niepożądanym osobom dostęp do obiektu, ale też skutecznie zniechęcają do włamania. Nie oznacza to jednak, że rozwiązanie to szpeci elewację. Wręcz przeciwnie – jesteśmy w stanie wykonać produkty w 100% dopasowane do potrzeb oraz oczekiwań klienta. Proponujemy bogaty wybór rozmiarów oraz kształtów, a także możliwość dopasowania elementów ślusarskich do stylu oraz koloru elewacji. Możemy pomalować konstrukcję na dowolny kolor z palety RAL.

Kraty antywłamaniowe

Dzięki solidnej konstrukcji wykonanej z wysokiego gatunku metalu kraty antywłamaniowe stanowią doskonałe zabezpieczenie przed złodziejami oraz wandalami. Oferowane przez nas rozwiązania są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych. Jesteśmy elastyczni wykonujemy elementy dostosowane do potrzeb klienta. Oferujemy zarówno modele stałe, jak i zdejmowane czy też otwierane.

Kraty do okien

Stanowią doskonałe zabezpieczenie szczególnie mieszkań znajdujących się na najniższych kondygnacjach, ale nie tylko. Kraty okienne sprawdzą się wszędzie tam, gdzie chcemy uniemożliwić złodziejom wejście do budynku – zarówno domu, biura, szkoły, jak i obiektu przemysłowego. Dla naszych klientów wykonujemy konstrukcje z wytrzymałej stali, które nie tylko zapewnia niezawodne użytkowanie, ale też może stać się prawdziwą dekoracją elewacji.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.