Balustrady metalowe – balustrady ze stali nierdzewnej

Balustrady metalowe – balustrady ze stali nierdzewnej

Wykonane z wysokiej jakości materiałów ( stal czarna, stal nierdzewna, kwasówka ) to doskonałe zabezpieczenie i wykończenie schodów i tarasów.

Wykonujemy nowoczesne balustrady metalowe w wielu efektownie prezentujących się wariantach stylistycznych. Konstrukcje powstają na bazie materiału, który jest łatwy w obróbce , co pozwala na dowolne formowanie i uzyskanie pożądanych kształtów. Ponadto metal wyróżnia się wyjątkową odpornością na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu nasze konstrukcje mogą być wykorzystane zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz budynków.

Surowy charakter materiału doskonale komponuje się ze szkłem i drewnem, z którego możemy wykonać wypełnienie, znajdujące się między słupkami. Do tego celu stosujemy także poziome bądź pionowe tralki z metalu. Na estetykę balustrady ma wpływ także rodzaj wykończenia materiału – polerowana bądź szlifowana stal. Istnieje ponadto możliwość pomalowania konstrukcji proszkowo na jeden z szerokiej palety kolorów, jak też ocynkowania.

Wzór, wygląd oraz parametry techniczne naszych wyrobów są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Dbamy o zachowanie równowagi między walorami estetycznymi oraz użytkowymi naszych rozwiązań, a zarazem o dopasowanie projektu do aranżacji wnętrza bądź elewacji budynku.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.