Odbojnice przemysłowe

Odbojnice wiszące

Posiadamy w asortymencie praktyczne w zastosowaniu odbojnice wiszące. Bardzo dobrze sprawdzają się przy ograniczeniu wysokości wjazdów do garaży oraz magazynów. Ich wyrazisty, żółty kolor widać z dużej odległości, a czarne pasy naklejone przez szerokość odbojnicy podkreślają charakter informacyjny oraz ostrzegawczy tego rozwiązania. Produkty wykonane zostały z solidnej blachy stalowej, która wykazuje odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Dodatkowo powierzchnię zabezpieczono poprzez lakierowanie proszkowe, co chroni przed korozją.

Oferowane przez nas odbojnice wiszące posiadają specjalne, dospawane uchwyty. To dzięki nim możliwe jest zamontowanie na wysokości, do sufitu. Zalecane jest użycie do zamocowania stalowych łańcuchów o wysokiej trwałości oraz odpowiedniej długości. Produkty dostępne są w kilku wariantach wymiarowych, dzięki czemu nasi Klienci mają możliwość dobrania wyrobu w pełni odpowiadającego indywidualnym potrzebom i warunkom otoczenia, w jakich produkt zostanie ulokowany.

 

Nasz asortyment:

Odbojnica wisząca 1000 mm

Oferujemy odbojnice wiszące o średnicy 48,3 mm i długości 1000 mm. Model może być zaopatrzony w 2 lub 3 uchwyty służące do podwieszenia.

Odbojnica malowana proszkowo

Najdłuższe odbojnice wiszące w naszej ofercie o średnicy 48,3 mm mają długość 2000 mm. Są malowane proszkowo na żółto, zgodnie z normą DIN4844.

Wisząca śr. 60,3 mm

W naszej ofercie znaleźć można odbojnice wiszące o wymiarze 60,3 mm średnicy oraz 1500 mm długości. Bardzo dobrze sprawdzają się w magazynach, na parkingach, itp.

Odbojnica ograniczenia wysokości wjazdu

Popularnym rozwiązaniem do ograniczenia wysokości wjazdu są odbojnice wiszące. Proponujemy model w wymiarach średnicy 60,3 mm i długości 1800 mm.

Model wiszący dł. 1000 mm

Posiadamy w ofercie odbojnice wiszące o średnicy 60,3 mm i długości 1000 mm. Są to produkty polskie wykonane wysokim standardzie wytrzymałości.

Odbój do zawieszenia śr. 60,3 mm

Jednym z dostępnych w naszej ofercie produktów są odbojnice o średnicy 60,3 mm i długości 1800 mm. Konstrukcja przeznaczona jest do zawieszenia.

Odbój wiszący dł. 1500 mm

Proponujemy w sprzedaży odbojnice wiszące o średnicy 76,1 mm i długości 1500 mm. Wykazują szeroki zakres zastosowań w magazynach i na parkingach.

Model do zawieszenia dł. 1800 mm

Oferujemy produkty o rozmiarach 76,1 mm średnicy i 1800 mm długości. Odbojnice przeznaczone są do zawieszenia i ograniczają wysokość wjazdu.

Odbojnica wisząca lakierowana dł. 2000 mm

Największa odbojnica wisząca w naszej ofercie ma wymiary 114,3 mm średnicy oraz 2000 mm długości. Produkt posiada powłokę lakierowaną proszkowo.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.