Odbojnice regałowe

Oferujemy produkty, które doskonale spisują się jako ochrona regałów – głównie przemysłowych i magazynowych – przed uszkodzeniami mechanicznymi. Konstrukcje wykonane są z solidnej blachy, przejmującej wszelkie uderzenia i dobrze znoszącej nawet trudne warunki otoczenia. Dodatkowym zabezpieczeniem jest warstwa lakieru, nanoszona proszkowo na powierzchnię blachy. Warstwa zabezpiecza metal przede wszystkim przed korozją.

Proponowane przez nas odbojnice regałowe pokryte są lakierem w wyrazistym , żółtym odcieniu (niekiedy z czarnymi pasami). Dobór kolorystyki jest celowy – ma za zadanie zagwarantować lepszą widoczność, a tym samym zapewnić kierującym np. wózkiem widłowym możliwość wyminięcia przeszkody. Konstrukcja odbojnic regałowych została przygotowana tak, aby umożliwić bezproblemowy montaż na większości słupów i narożników. Dysponujemy bardzo szerokim asortymentem produktów o zróżnicowanych parametrach i wymiarach – dzięki czemu umożliwiamy wybór rozwiązania odpowiadającego indywidualnym potrzebom Klientów.

Odbojnica regałowa wys. 400 mm dł. 200 mm
   
Jednym z produktów dostępnych w naszej ofercie jest odbojnica regałowa o wysokości 400 i długości 200 mm, do ochrony słupów regałów średniego oraz wysokiego składowania.

 

Odbojnica przemysłowa regałowa 200x200 mm
   
Proponujemy w ofercie odbojnice przemysłowe do ochrony regałów o szerokości ramion 200x200mm wykończone w kolorze żółtym, lakierowane proszkowo.

 

Regałowa typ U 200x200x200mm
   
Posiadamy w asortymencie odbojnice regałowe typu U o wymiarach wewnętrznych 200x200x200mm i wysokości 400 mm do zabezpieczenia słupów regałów w magazynach i obiektach przemysłowych.

 

Odbojnica z blachy stalowej
   
Umożliwiamy zamówienie odbojnicy regałowej typu U o dowolnej wysokości i wymiarach wewnętrznych do wyboru. Każda wykonana jest na bazie blachy stalowej.

 

Odbój narożny regałowy
   
Proponujemy możliwość dostosowania produktów do indywidualnych potrzeb. Oferujemy bowiem odbojnice naroże regałowe o wysokości i długości boków do wyboru.

 

Ochronna do regałów wys. 600 mm
   
Oferujemy produkt zabezpieczający, jakim jest ochrona do regałów o szerokości 100-125 mm i wysokości 600 mm. Odznacza się niekonwencjonalną konstrukcją.

 

Model regałowy wys. 600 mm
   
Posiadamy w ofercie ochronę do regałów o wysokości 600 mm i szerokości 80-100 mm. Przy tym produkcie nie jest przewidziane mocowanie do podłoża.

 

Wykonanie: AGINUS
Ślusarstwo Caro , 04-429 Warszawa , ul. Magenta 26 , tel.: (22) 612 95 84 ˆ do góry